Najmodniejsze obrączki ślubne

Moda na obraczki slubne zmienia się. Pojawiają się nowe trendy, a inne odchodzą do lamusa. Jakie modele są najmodniejsze w tej chwili?

Obrączki ślubne z czarnego złota

To bardzo odważna propozycja. Czarne złoto wygląda luksusowo i intrygująco. To dobre rozwiązanie, dla tych którzy nie lubią błyszczącej biżuterii. Czarne złoto powstaje w procesie rutenowana. W jego trakcie  nakłada się ruten warstwowo. W efekcie tworzy twardą, czarną powłokę zewnętrzną.

Obrączki z dwukolorowego złota

To klasyczne rozwiązanie, które wciąż jest w łaskach. Różne kolory złota łączy się w obrączkach ślubnych na wiele sposobów. Czasami tworzy się z nich kolorowe paski – np. pasek z żółtego złota umieszczony na białym złocie. Innym rozwiązaniem jest połączenie różnokolorowych warstw. Ślubne obrączki mogą być wykonane ze złota ułożonego warstwowo. Modne jest połączenie białego i czerwonego złota. Można znaleźć obrączki, które z zewnątrz mają jasną barwę, a od środka – są czerwone. To nowatorskie rozwiązanie, które przyciąga oko i wzbudza zazdrość.

 

Obrączki półokrągłe

To bezpieczna klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Obrączki ślubne półokrągłe są stosunkowo proste, a co za tym idzie mają bardziej atrakcyjne ceny niż bardziej skomplikowane modele. Przy wyborze ślubnych obrączek, warto zastanowić się nad wyborem materiału na nie. Przykładowo, można znaleźć modele klasyczne w wyrazie, ale wykonane z luksusowej platyny.