pierścionek ze szmaragdem

Pierścionek ze szmaragdem dla wyjątkowej kobiety

Oświadczyny to wyjątkowy moment w życiu kobiety i mężczyzny. Wydarzenie to wiąże się z silnymi emocjami po obu stronach. Ważne jest by oświadczyny miały odpowiednią oprawę, ważny jest moment, miejsce i oczywiście odpowiednio dopasowany do gustów kobiety pierścionek zaręczynowy.

Biżuteria zaręczynowa

Pierścionek zaręczynowy jest symbolem uczucia oraz przywiązania i obietnicą wspólnego życia. Dlatego powinien być wybrany niezwykle starannie. Z pewnością na szczególną uwagę zasługuje pierścionek zaręczynowy ze szmaragdem, bo ten szlachetny kamień nie ma sobie równych. Biżuteria szmaragdowa przypadnie do gustu każdej kobiecie, szmaragdy mają niezwykłą barwę i blask.

Szmaragd pierścionek

Najpiękniejsze są pierścionki ze szmaragdem wykonane z czystego złota. Ten surowiec idealnie się komponuje z zieloną barwą kamienia, nie ma się więc czemu dziwić, że najczęściej można spotkać złote pierścionki zaręczynowe ze szmaragdem. Wielkość kamienia może być dowolna, może to być jeden okazały kamień, albo kilka małych kamyczków wtopionych w pierścionek. Wszystko zależy od preferencji w tej kwestii kobiety, która będzie go nosić.

Pierścionek ze szmaragdem

Złoty pierścionek ze szmaragdem może być dodatkowo ozdobiony cyrkoniami, brylantami czy innymi efektownymi kamieniami. Wtedy jego wartość będzie o wiele wyższa i będzie on jeszcze efektowniejszy. Pierścionek zaręczynowy jest wyjątkową formą biżuterii, nie powinno się więc oszczędzać przy jego zakupie, tym bardziej że zwykle kupuje się go raz w życiu.