pierścionki zaręczynowe z białego złota

Pierścionki białe złoto – jaki model wybrać?

Wybór idealnego pierścionka zaręczynowego jest dla panów sporym wyzwaniem. W dobrych sklepach jubilerskich można znaleźć mnóstwo efektownych modeli, które zachwycają jakością, precyzyjnym wykonaniem, pięknym kształtem i dbałością o zastosowane w nich detale. Jaki pierścionek więc wybrać dla swojej ukochanej? Na co warto zwrócić uwagę w sklepie z biżuterią? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Jaki pierścionek wybrać?

Panowie, którzy chcą podarować swoim ukochanym symbol miłości jakim jest pierścionek zaręczynowy, często nie wiedzą jaki model wybrać, gdyż wybór jest naprawdę spory. Pierścionki białe złoto, modele z różowego złota oraz klasyczne pierścionki zaręczynowe z żółtego złota cieszą się obecnie największym zainteresowaniem wśród klientów. Od kilku lat w sklepach pojawiła się również biżuteria wykonana z czarnego złota. Choć jest bardzo elegancka i ekskluzywna to jednak pierścionek zaręczynowy z czarnego złota nie jest wybierany przez panów planujących oświadczyny.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota

Większość kobiet zapytanych o idealny model biżuterii bezapelacyjnie wskazuje pierścionki zaręczynowe z białego złota. Dlaczego? Ilość wzorów w sklepach jest tak duża, że zarówno fanki klasyki i minimalizmu, jak i osoby preferujące wyrazisty design bez problemu znajdą idealny model dla siebie. Pierścionki białe złoto od znanych producentów wyróżniają się niezwykłym wzornictwem i pięknymi, bogatymi kamieniami takimi jak choćby: diament, szafir, rubin. Mężczyźni mogą również zamówić idealny model na indywidualne zamówienie. Wówczas pierścionek krok po kroku tworzony jest zgodnie z ich wskazówkami.