jeden z modeli zegarków Doxa

Zegarki Doxa – idealne dla sportowców i biznesmenów

Dla tych osób które cenią sobie wysoką jakość, niezawodność oraz oryginalny styl polecane są szwajcarskie zegarki Doxa. Produkty tej marki są znane na rynku od ponad stu lat i wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Doxa zegarki – doskonała propozycja dla sportowców

Oferta zegarków tej marki jest bardzo szeroka. Poszczególne modele są dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Dziś w sprzedaży nie brakuje wyjątkowych kolekcji oferowanych dla nurków. Pośród wielu z nich można wymienić zegarek Doxa Trofeo oraz  Doxa Into the Ocean. Modele te chlubią się niepowtarzalnym wyglądem, który idzie w parze z ogromną funkcjonalnością. Są one dedykowane dla tych osób wszystkich osób, które lubią  aktywnie spędzać czas na wycieczkach, basenie oraz bieganiu.

Na tarcze tych wyjątkowych zegarków jest naniesiona skala telemetryczna, która pozwala odmierzać odległość za pomocą prędkości dźwięku. Niektóre modele przypominają swym wyglądem urządzenia miernicze montowane na statkach dalekomorskich. Ten ciekawy efekt został uzyskany poprzez oryginalne połączenie paska z kopertą. Dzięki temu cała uwaga jest skupiona na wyjątkowej tarczy.

Zegarki o luksusowym oraz oryginalnym wyglądzie

Oprócz zegarków w wersji sportowej na rynku dostępne są także bardzo luksusowe modele, które łączą na przykład styl retro z nowoczesnością. Wiele z nich jest wyposażona w ciekawe dodatki takie jak datownik czy fakturowana tarcza.

W poszczególnych kolekcjach znajdują się także przepiękne zegarki z naniesionymi indeksami w formie cyfr rzymskich. Modele te są bardzo stylowe, eleganckie oraz jedyne w swoim rodzaju. Zegarki te są dedykowane przede wszystkim biznesmenom oraz osobom poszukującym prestiżowych oraz wyjątkowych dodatków na szczególne okazje.